Gönderen Konu: Promosyon tekstil  (Okunma sayısı 44 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı promosyontekstil

  • Yeni Üye
  • **
  • İleti: 1
Promosyon tekstil
« : 16 Kasım 2017, 13:47:43 »
Tekstil Promosyon
Tekstil promosyonu küçük miktar ücretlerle firmanızın reklamını yapmaya olanak sağlar.  Artık klasikleşmiş olup çoğu firma çalışanlarına bu promosyonlu kıyafetleri sık sık tekstillerden sipariş vermektedir. Tekstilin aşırı geliştiği ülkemizde promosyon kıyafet yapan tekstiller gitgide çoğalmaktadır.
Tişört, kazak, penye, şapka, önlük, ceket, yelek, mont, tulum, medikal üniforma, eşofman, pijama ve benzeri kıyafetlerin üzerine firmanızın markası, sloganı gibi sizin isteğiniz doğrultusunda şeyler basılarak çalışanlarınızın giymesi için size gönderilir.
Bu promosyon tekstil kıyafetleri çalışanlarınızın isteklerini sorarak yaptırmak en mantıklısıdır. Bu sayede çalışanlar severek giyip özümseyecek ve motive olup performans artışı yaşayacaklardır.
Her şeyden önce markanızı temsil edecek olup dışarıdan ufak müşteri dönüşleri sağlayabilecektir. Mevsimlik olması önemli unsurlardan birisidir yaz mevsiminde terletmemeli kış mevsiminde üşütmemeli ve rahat olmalı.
Çalışanların bu tekstil promosyonu kıyafetleri benimsemesi onların çalışma azmini olumlu yönde etkileyecektir. Alacağınız promosyonlu giysinin kaliteli olmasına dikkat ediniz ucuza kaçıp kalitesiz giysileri çalışanlarınıza giydirirseniz onların çalışmalarından aldığınız verim düşebilir çalışanlarınız giymeyebilir ve paranız çöpe gidebilir bunların önüne geçmek için bütçenizi iyi ayarlayın ve çalışanlarınıza kaliteli iş kıyafetleri almaya özen gösteriniz.
Çalışanlarınıza aldığınız tekstil promosyonu kıyafetler modern ve modaya uygun olmalı ve çalışanlarınız beğenmeli.