Birlikteforum

Adminimizin Doğum Günü!!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KILÇIK

• *
  • 6.012
  • Düşündüğümü söylerim, düşünmem gerekeni değil...
« Yanıtla #26 : 24 Kasım 2010, 17:25:00 »
Fark Akademi

Hele bu sene resimlerle idare et, gelecek seneye inşaAllah.  :)

Hükümet gibi konuştum bende. Her sene üfürüyorlar, maaşlar aratacak cart curt, 24 kasım geldimi "tıısssss"  :-*

Hocam dün Kılıçdaroğlu coşmuş yine... 2000 TL maaş, toplu ulaşım, PC ve internet bedava falan diye de

Benim favorim Haydar Baş... En desteksiz atanı o çünkü. :-*
Hele bu sene resimlerle idare et, gelecek seneye inşaAllah.  :)

Hükümet gibi konuştum bende. Her sene üfürüyorlar, maaşlar aratacak cart curt, 24 kasım geldimi "tıısssss"  :-*

Hocam dün Kılıçdaroğlu coşmuş yine... 2000 TL maaş, toplu ulaşım, PC ve internet bedava falan diye de

« Son Düzenleme: 24 Kasım 2010, 17:25:13 Gönderen: KILÇIK »
KÜÇÜK BİR HATAYI BÜYÜTMEK İSTİYORSAN, O HATAYI SAVUN...                                                                                                        LENİN

Çevrimdışı Savtegin

• 5.184
« Yanıtla #27 : 24 Kasım 2010, 17:30:52 »

Amaaan abim... Bu kadar senedir ne coşkun sellaer gördük. Hepside yalan çıktı. Kılıçdaroğlu tam "suya yazan". Bu gün söylüyor yarın unutuyor.
Bu dediklerinide suya yazmıştır aslan parçası. Bizim kaderimiz bu, ben artık kabullendim. Öğretmenlerin ekonomik durumu ile ilgili olarak AKP'de , CHP'de diğerleride aynı.

Haydar Baş'a gelirsek, onun her vaadi zaten "keramet" mesabesinde...

Wolt senin hediyeleri yağmura yazıp, rüzgara kargoya verdik. Yakında eline geçer. Bu günlerde hava durumunu iyi izle. Gelmezse yağmurun ve rüzgarın suçudur haberin olsun.

Amaaan abim... Bu kadar senedir ne coşkun sellaer gördük. Hepside yalan çıktı. Kılıçdaroğlu tam "suya yazan". Bu gün söylüyor yarın unutuyor.
Bu dediklerinide suya yazmıştır aslan parçası. Bizim kaderimiz bu, ben artık kabullendim. Öğretmenlerin ekonomik durumu ile ilgili olarak AKP'de , CHP'de diğerleride aynı.

Haydar Baş'a gelirsek, onun her vaadi zaten "keramet" mesabesinde...

Wolt senin hediyeleri yağmura yazıp, rüzgara kargoya verdik. Yakında eline geçer. Bu günlerde hava durumunu iyi izle. Gelmezse yağmurun ve rüzgarın suçudur haberin olsun.
Dünyanın en tehlikeli hali,
cehaletin örgütlü eyleme geçme halidir.

Çevrimiçi Wolt

• Wolt
  • *
  • 3.163
    • birlikteforum
« Yanıtla #28 : 24 Kasım 2010, 17:32:47 »

Aman hocam vazgeçtim hediyeden  :-X

fırtınaya doğru gidiyor bu iş  :)

Aman hocam vazgeçtim hediyeden  :-X

fırtınaya doğru gidiyor bu iş  :)

Toprakta gezen gölgeme toprak çekilince,
Günler şu heyûlâyı da er geç silecektir. 
Rahmetle anılmak, ebediyet budur amma; 
Sessiz yaşadım; kim, beni nereden bilecektir...