Birlikteforum

Enes'in Yeri...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mendakka5

• 5.847
  • KİM SÖYLERSE KENDİNE SÖYLER !
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #39 : 06 Kasım 2010, 15:16:28 »
Fark Akademi

aha enesin yeri hocam.. http://www.birlikteforum.com/forum/index.php?topic=30972
siz çekin kulağını :)aha enesin yeri hocam.. http://www.birlikteforum.com/forum/index.php?topic=30972
siz çekin kulağını :)

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #40 : 07 Kasım 2010, 19:09:16 »
biraz coşku ^^yuppi ^^yuppi ^^yuppi ^^yuppi

biraz coşku ^^yuppi ^^yuppi ^^yuppi ^^yuppi

Çevrimdışı mendakka5

• 5.847
  • KİM SÖYLERSE KENDİNE SÖYLER !
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #41 : 07 Kasım 2010, 21:34:07 »
yedi bitirdi yav bizi bu parça ile.
cep telefonunda, kendi,de bağıra çağıra kafamızı şişirdi..
sanki ist cerrahpaşayı kazandı,da seviniyor :-*yedi bitirdi yav bizi bu parça ile.
cep telefonunda, kendi,de bağıra çağıra kafamızı şişirdi..
sanki ist cerrahpaşayı kazandı,da seviniyor :-*

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #42 : 08 Kasım 2010, 17:58:24 »
berbat bir gündü
sanki bütün Dünya bana karşıydıberbat bir gündü
sanki bütün Dünya bana karşıydı

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #43 : 09 Kasım 2010, 18:23:21 »
eve bi geldim internet yok modem bozulmuş
kabloluyu taktık hemen haydaa driver cdsi yok
gittim küçük kızı okuldan aldım birlikte internet cafeye gittik
flash diske driver attık yükledik
niye çoğul konuşuyorum yav ben yaptım :D
şimdi normal...
eve bi geldim internet yok modem bozulmuş
kabloluyu taktık hemen haydaa driver cdsi yok
gittim küçük kızı okuldan aldım birlikte internet cafeye gittik
flash diske driver attık yükledik
niye çoğul konuşuyorum yav ben yaptım :D
şimdi normal...

Çevrimdışı KILÇIK

• *
  • 6.012
  • Düşündüğümü söylerim, düşünmem gerekeni değil...
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #44 : 09 Kasım 2010, 18:36:18 »
İki üç defa benim de öyle oldu...

Her seferinde müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki görevli tek tek adımları atıp bana da yaptırarak modemi ayarladı... Sordum "sebepsiz ayarlar bozulur mu? ben ayarlarla hiç oynamadım" diye... Oluyormuş...

Öyle durumlarda müşteri hizmetlerini arayıp 5 dakika içinde modemini yeniden interaktif şekilde kurdurabilirsin haberin olsun... ;)İki üç defa benim de öyle oldu...

Her seferinde müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki görevli tek tek adımları atıp bana da yaptırarak modemi ayarladı... Sordum "sebepsiz ayarlar bozulur mu? ben ayarlarla hiç oynamadım" diye... Oluyormuş...

Öyle durumlarda müşteri hizmetlerini arayıp 5 dakika içinde modemini yeniden interaktif şekilde kurdurabilirsin haberin olsun... ;)
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2010, 18:36:36 Gönderen: KILÇIK »
KÜÇÜK BİR HATAYI BÜYÜTMEK İSTİYORSAN, O HATAYI SAVUN...                                                                                                        LENİN

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #45 : 09 Kasım 2010, 18:43:36 »

Öyle durumlarda müşteri hizmetlerini arayıp 5 dakika içinde modemini yeniden interaktif şekilde kurdurabilirsin haberin olsun... ;)
yok abi öyle değil
bizim kablosuz modem kırılmış :D
o yüzden kabloluyu taktım

yok abi öyle değil
bizim kablosuz modem kırılmış :D
o yüzden kabloluyu taktım

Çevrimdışı KILÇIK

• *
  • 6.012
  • Düşündüğümü söylerim, düşünmem gerekeni değil...
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #46 : 09 Kasım 2010, 18:46:10 »
Haaaa... :-X

O zaman müşteri hizmetleri pek işe yaramaz sanırım... :-*Haaaa... :-X

O zaman müşteri hizmetleri pek işe yaramaz sanırım... :-*
KÜÇÜK BİR HATAYI BÜYÜTMEK İSTİYORSAN, O HATAYI SAVUN...                                                                                                        LENİN

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #47 : 09 Kasım 2010, 18:49:13 »

kendini usta sananlar bütün gün uğraşmış 8)
akşam geldim eve 1 saat bile sürmedi :)

kendini usta sananlar bütün gün uğraşmış 8)
akşam geldim eve 1 saat bile sürmedi :)

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #48 : 10 Kasım 2010, 17:56:29 »
bugün 10 Kasım'dı
sabah fırtına eşliğinde Atatürk'ü andık
bir ara rüzgardan bayrak uçacak sandım
böyle bir gündü bugün...bugün 10 Kasım'dı
sabah fırtına eşliğinde Atatürk'ü andık
bir ara rüzgardan bayrak uçacak sandım
böyle bir gündü bugün...

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #49 : 13 Kasım 2010, 12:51:52 »
Dizilerdeki bitmek bilmeyen kurşunlar ve berbat finalleri...

Bu hafta Adanalı ve Kılıç Günü adlı diziler sona erdi.Adanalı'dan bekliyordum ama 'Musa ile Firavun'un Hikayesi başlığıyla tanınan Osman Sınav imzalı Kılıç Günü'nden beklemiyordum doğrusu...

Adanalı dizisinin finali çok kötüydü.Baş kahraman ölmüş ve mezar başında ağlayan arkadaşı da dünyada adeleti sağlayacağına söz veriyor.Ahkam kesiyor yani...
Kılıç Günü de aynen böyle bitti.Kahramanımız çok saçma bir şekilde tek başına ordunun arasına girdi ve sıkmaya başladı.Elinde tek silah var ama bir türlü bitmek bilmiyor.Bir ara bitti: :) Yeni şarzör taktı.Onda da en az 30 kere sıktı bitmiyor yav.En sonunda da kız arkasaşı vuruldu gaza geldi kalktı ayağa bi 10 kerede öyle sıktı.3 yerinden vuruldu ve öldü.Sonrası zaten Adanalı'nın finaliyle aynıydı.Kılıç ölmüş arkadaşı da ahkam kesti biraz o kadar işte...

Bu kadar kötü finaller ve mantık hataları nasıl yapılıyor anlayamıyorum gerçekten.Tamam hatasız dizi yok ama bu kadar hata da bu kadar para harcanan dizilere yakışmıyor...Dizilerdeki bitmek bilmeyen kurşunlar ve berbat finalleri...

Bu hafta Adanalı ve Kılıç Günü adlı diziler sona erdi.Adanalı'dan bekliyordum ama 'Musa ile Firavun'un Hikayesi başlığıyla tanınan Osman Sınav imzalı Kılıç Günü'nden beklemiyordum doğrusu...

Adanalı dizisinin finali çok kötüydü.Baş kahraman ölmüş ve mezar başında ağlayan arkadaşı da dünyada adeleti sağlayacağına söz veriyor.Ahkam kesiyor yani...
Kılıç Günü de aynen böyle bitti.Kahramanımız çok saçma bir şekilde tek başına ordunun arasına girdi ve sıkmaya başladı.Elinde tek silah var ama bir türlü bitmek bilmiyor.Bir ara bitti: :) Yeni şarzör taktı.Onda da en az 30 kere sıktı bitmiyor yav.En sonunda da kız arkasaşı vuruldu gaza geldi kalktı ayağa bi 10 kerede öyle sıktı.3 yerinden vuruldu ve öldü.Sonrası zaten Adanalı'nın finaliyle aynıydı.Kılıç ölmüş arkadaşı da ahkam kesti biraz o kadar işte...

Bu kadar kötü finaller ve mantık hataları nasıl yapılıyor anlayamıyorum gerçekten.Tamam hatasız dizi yok ama bu kadar hata da bu kadar para harcanan dizilere yakışmıyor...
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2010, 12:52:07 Gönderen: enessubasi4 »

Çevrimdışı enessubasi4

• 2.790
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #50 : 25 Kasım 2010, 16:56:36 »
Dün gece hayatımda ilk defa sabaha kadar ders(tarih) çalıştım.00.00'da başladım.05.30'da bitirdim.Faydalı oluyor gerçekten.Bugün bütün gün aklımdaydı.Bu gece de deneyeceğim :)Dün gece hayatımda ilk defa sabaha kadar ders(tarih) çalıştım.00.00'da başladım.05.30'da bitirdim.Faydalı oluyor gerçekten.Bugün bütün gün aklımdaydı.Bu gece de deneyeceğim :)

Çevrimdışı Elnur

• Enes,Elif,Nural
  • 366
Enes'in Yeri...
« Yanıtla #51 : 25 Kasım 2010, 18:41:26 »
Dün gece hayatımda ilk defa sabaha kadar ders(tarih) çalıştım.00.00'da başladım.05.30'da bitirdim.Faydalı oluyor gerçekten.Bugün bütün gün aklımdaydı.Bu gece de deneyeceğim :)
önemli olan bütün gün aklında kalması değil önemli olan yazılıda hatırlaman bu gecede böyle yaparsan yarın yazılıda uyuyakalırsın.bugün aklındakilerde uçup gider :Dherşeyi zamanında yapsan fenamı olur bu sabah seni öyle üstü açık yatarken görmek hiç hoşuma gitmedi öylesine yatağa atmış kendini sabahta elinde çay bardağıyla evden çıkman çok komikti anca ısındın dımıı :D'^^cicek
Dün gece hayatımda ilk defa sabaha kadar ders(tarih) çalıştım.00.00'da başladım.05.30'da bitirdim.Faydalı oluyor gerçekten.Bugün bütün gün aklımdaydı.Bu gece de deneyeceğim :)
önemli olan bütün gün aklında kalması değil önemli olan yazılıda hatırlaman bu gecede böyle yaparsan yarın yazılıda uyuyakalırsın.bugün aklındakilerde uçup gider :Dherşeyi zamanında yapsan fenamı olur bu sabah seni öyle üstü açık yatarken görmek hiç hoşuma gitmedi öylesine yatağa atmış kendini sabahta elinde çay bardağıyla evden çıkman çok komikti anca ısındın dımıı :D'^^cicek
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2010, 18:43:29 Gönderen: Elnur »