Gönderen Konu: Seksenler Dizisi...  (Okunma sayısı 2464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mutekit

• Birlikte Üyesi
  • Rabbin seni terketmedi ve sana darılmadı da...
Seksenler Dizisi...
« : 07 Şubat 2012, 20:27:27 »
Uzun zamandır adam gibi dizi arayışı içinde olanlara, ilaç gibi. Seksenleri ben bilmiyorum tabi, özellikle o dönemi yaşamış olanlara daha çekici gelecektir. Dizi senaryosu da güzel...

Tavsiye ederim, aile ile severek izlenecek bir dizi bence... ;)

TRT 1'de Salı günü saat 19:50'de (şu an oluyor hatta)  :)
Rabbin seni terketmedi ve sana darılmadı da... (Duha 3)

Çevrimdışı SIR

• Yönetici
  • *
    • birlikteforum
Seksenler Dizisi...
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2012, 22:03:43 »
İzliyorum hakkaten güzel. son zamanlarda TRT nin dizileri kaliteli olmaya başladı

Şoray Uzun a ayrı bir muhabbetim var. Severim kendisini :) baskül ailesinde "güven kardeşler pazarlama" - Kaygısızlarda Kültiğin abi karakterlerinide başarı ile oynamıştı

Şoray Uzun u Evimizde misafir etme fırsatı bulmuş ve tanışmıştık. Taktir ettiğim bir kişi.

:)
http://www.birlikteforum.com/googleara.html
Ben parayı görünce bozulmam.
Ama para beni görünce bozulabilir. "bunamı kaldım ben" diye
SIR

Saygısızlıkla Suçladığınıza Saygınlık Bahşedersiniz...
  Daha duru görebilelim diye gözlerin camını ara sıra yıkamak gerek!

Çevrimdışı redyellow

• Birlikte Üyesi
Seksenler Dizisi...
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2012, 22:45:32 »
Reklamlarını vs. gördüm de güzel bir şeye benzemiyor, sulu bir şey diye düşünmüştüm, tavsiyeler ilginç. Bi bakalım o zaman:)

Çevrimdışı Savtegin

• Birlikte Üyesi
Seksenler Dizisi...
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2012, 23:44:24 »
Reklamlarını vs. gördüm de güzel bir şeye benzemiyor, sulu bir şey diye düşünmüştüm, tavsiyeler ilginç.

Abi aslında tespitin doğru. 1980'li yılların başındaki kıyafetler ama 2012'li yılların hayat tarzını yaşatan bir dizi. :) Şekil fevkalade ama içeriğin seksenlerle ilgisi yoktur. :)

Fakat Kemal Tahir'in "Kurt Kanunu" kitabından uyarlanan ve yine bu gün TRT'de yayına giren aynı adlı dizi gerçekten güzel olmuş. Kurtlar Vadisi ekibinin eseri son derece gerçekçi. Olaylar gerçeklere uygun işlenmiş.
Dünyanın en tehlikeli hali,
cehaletin örgütlü eyleme geçme halidir.

Çevrimdışı redyellow

• Birlikte Üyesi
Seksenler Dizisi...
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2012, 23:58:53 »
Abi aslında tespitin doğru. 1980'li yılların başındaki kıyafetler ama 2012'li yılların hayat tarzını yaşatan bir dizi. :) Şekil fevkalade ama içeriğin seksenlerle ilgisi yoktur. :)

Fakat Kemal Tahir'in "Kurt Kanunu" kitabından uyarlanan ve yine bu gün TRT'de yayına giren aynı adlı dizi gerçekten güzel olmuş. Kurtlar Vadisi ekibinin eseri son derece gerçekçi. Olaylar gerçeklere uygun işlenmiş.

Ben de merak ediyordum kurt kanununu ama izleyemedim, oğlum dağıtıma geldi, bilgisayarı ben pek az kapabiliyorum:)

Tavsiyen üzerine netten indirip bakayım savtegin hocam, teşekkürler.

Çevrimdışı captainprice41

• Yeni Üye
  • **
Seksenler Dizisi...
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2014, 11:50:15 »
bir de 90'lar vardı. Birol Güven yapınca oluyor arkadaş. Nasıl oluyor ben de anlamıyorum.