Gönderen Konu: ?? sürekli engell  (Okunma sayısı 1413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nazlıcan02

• Birlikte Üyesi
?? sürekli engell
« : 21 Kasım 2013, 00:43:57 »
Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Ben sağlık meslek lisesi tıbbi sekreterlik bölümü 2013 mezunuyum. 2012 yılında Kpss'ye girdim ve 79 aldım. Bu günlerde kılavuzu açıklanmış olan tercihlere katılmayı düşünüyorum. Fakat ben üniversite sınavında yeterli puanı alarak hemşireliğe yerleştim, şu an okuyorum. Eğer tercih yapar da atanırsam atandığım şehir okulumun bulunduğu şehirde olabilir yada olmayada bilir ( yani başka bir şehir de olabilir). Fakat ben tereddüt içindeyim. Eğer okulumun bulunduğu şehre atamam gelmezse, eğitim hakkından geri okulun bulunduğu şehre gelme şansım var mı acaba? Bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirlerse sevinirim..  :'(  >:(
Kim Olduğunu Nereden Geldiğini Unutma, Sen Mazisi Tarihi olmayan Bir Millet Değilsin, Özeneceksen Ceddine Özen, Seni Sen Yapan; Ahlakı, Vakarı, Lisanı Cihanı Kendisine hayran eden Ecdadına Özen...
Bırak Medeniyyetin Çağdaşlığını, Çağ açıp Çağ kapayan Atana Özen...

Çevrimdışı redyellow

• Birlikte Üyesi
?? sürekli engell
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2013, 07:33:00 »
Bu konuda bilgim yok maalesef.

Olan arkadaşların dikkatini cekmesi için konuyu güncelleyelim.

Çevrimdışı Nazlıcan02

• Birlikte Üyesi
?? sürekli engell
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2013, 11:25:01 »
Ben bu sene resmi gazetede yayımlanan   SAĞLIK BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLARI ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİ ni okudum orda şöyle bir ibre yer almakta; --11. fıkra
(7) Personelin sağlık ile ilgili bir alanda en az dört yıllık lisans öğrenimi gördüğünü belgelendirmesi hâlinde, münhal kadro olması ve öğrenim süresi ile sınırlı olmak kaydıyla, öğrenim gördüğü yere yer değiştirme suretiyle atanma talebi değerlendirilir.--

Benim durumumda aynen bunun gibi bu yönetmeliğe göre geçiş yapabilir miyim peki, benim durumumda bu yönetmelik kabul görür mü??
Kim Olduğunu Nereden Geldiğini Unutma, Sen Mazisi Tarihi olmayan Bir Millet Değilsin, Özeneceksen Ceddine Özen, Seni Sen Yapan; Ahlakı, Vakarı, Lisanı Cihanı Kendisine hayran eden Ecdadına Özen...
Bırak Medeniyyetin Çağdaşlığını, Çağ açıp Çağ kapayan Atana Özen...