Gönderen Konu: Altın fiyatları 2013 grafikler analizler yorumlar altının akıbeti  (Okunma sayısı 499806 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YUSUF112358

• Birlikte Üyesi
Altın fiyatları 2013 grafikler analizler yorumlar altının akıbeti
« Yanıtla #9048 : 27 Haziran 2014, 20:48:53 »
 8)
Site hala açık mı.?
Açık mış. ;)
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2014, 20:51:41 Gönderen: YUSUF112358 »
"Hiçbir zaman bedeli ödenmeden bir şeyler elde edemezsiniz. İstediğiniz şeye ya para, ya zaman ya da bilgiyle sahip olabilirsiniz."Gann

Çevrimdışı Wolt

• Wolt
  • Administrator
  • *
    • birlikteforum
« Yanıtla #9049 : 25 Eylül 2014, 09:23:19 »
guncel

Toprakta gezen gölgeme toprak çekilince,
Günler şu heyûlâyı da er geç silecektir. 
Rahmetle anılmak, ebediyet budur amma; 
Sessiz yaşadım; kim, beni nereden bilecektir...

Çevrimdışı KARATAŞ

• Yeni Üye
  • **
  • Sadece öğreniyorum...
« Yanıtla #9050 : 25 Eylül 2014, 13:32:48 »
Herkese merhabalar,
Bilindiği gibi altında bir düşüş içerisindeyiz. Bende kendime göre önemli olan şeyleri paylaşmak istiyorum. Şu an satışta vede alışta pozisyonlarım mevcut. Beklentim altın bu seviyelerde iken tekrar dip tazelemesi. Sonrasını görelim bakalım.

Günlük

Haftalık

Kesişim
Herkes gibi öğreniyorum...

Çevrimdışı salimsa

• Birlikte Üyesi
« Yanıtla #9051 : 26 Ekim 2014, 01:25:52 »
OOOOO selam herkese.Bozulan birliktelik,Birlikte beraberce birarada dostluğa dönüşsün dileklerimle.
golddtr nin açılması ve devam ettirilme çalışmaları bu birlikteliği bozmuştu ama,eski kurtlar birlikteforum sofrasına dönünce şenlik  tekrar başlar burada kanaatindeyim.hayırlı olur inşaallah.

« Son Düzenleme: 26 Ekim 2014, 01:28:00 Gönderen: salimsa »

Çevrimdışı samilto

• Birlikte Üyesi
  • %70 tl-- %30 altın
« Yanıtla #9052 : 29 Ekim 2014, 05:20:09 »
OOOOO selam herkese.Bozulan birliktelik,Birlikte beraberce birarada dostluğa dönüşsün dileklerimle.
golddtr nin açılması ve devam ettirilme çalışmaları bu birlikteliği bozmuştu ama,eski kurtlar birlikteforum sofrasına dönünce şenlik  tekrar başlar burada kanaatindeyim.hayırlı olur inşaallah.

Herkes nereye gitmiş? bir senedir girmiyordum...Başka bir siteye mi geçildi ? ons ve doların duurmu nasıl olacak ?

Çevrimdışı KARATAŞ

• Yeni Üye
  • **
  • Sadece öğreniyorum...
« Yanıtla #9053 : 29 Ekim 2014, 23:17:10 »
Günlük grafikte iki adet çakışan fiboya denk gelmiştim,

Burda kırmızı daireden dönmesini bekledim olmayınca diğer daireleri bekledim. Şu an son dairede orayı da aşağıya doğru geçerse son eklediğim grafikteki 1095 e kadar yolculuk bekliyorum 2 hafta içerisinde.

Burada ise 61,8 fiboyu çok az aşarak tekrar aşağıya dönmüş ve üstteki düşüş ve daire içindeki fibolardan son dairenin geçilişi teyit edildiği andan itibaren bu grafik geçerli olacaktır benim için.

Son ekleyeceğim grafik daha öncede paylaştığım grafiğin devamıdır ve beklediğim nokta görüldüğü üzere 1095 tir.

1095 rakamını ew hesaplarıma dayanarak söylüyorum ve hesaplarımda ki zaman aralığı bu hafta veya önümüzdeki hafta bu fiyatı göreceğimizi belirtiyor.(hesaplamam haftalık grafik üzerinde belki bir bar kaçırmış olabilirim o yüzden böyle söyledim fakat hesabın verdiği önümüzdeki hafta, bu sert düşüşlerden ötürü bu haftayı ben kattım)

Eğer hesaplamam doğru olursa sonrasındaki hedefi hesaplamam ile birlikte yayınlayacağım. Şuan kesin olmadan kimsenin aklına soru işareti koymak istemiyorum. 1095 ten sonra 4,5 ve A,B,C dalgaları olmak üzere toplamda 383 dolarlık bir hareket söz konusu. Dediğim gibi eğer bu dalga tutarsa ve 1095 görür isek bunu paylaşacağım.

Hayırlı kazançlar.

Çevrimdışı KARATAŞ

• Yeni Üye
  • **
  • Sadece öğreniyorum...
« Yanıtla #9054 : 29 Ekim 2014, 23:24:59 »
Başka bir sitede okuduğum bir yorum üzerine bir inceleme yaptım. yorum şu idi
ALINTI: "Arkadaşlar Asyada muhtemelen satışa devam edecektir. 1180 tutunmazsa gerçekten fena. Ancak Gümüş düşüşe eşlik etmemişte ama şu an oda başladı. 17.00 altında bir gümüş kolayca 1180 demek . Hayırlısı"

Bunun graf üzerindeki hali şudur bence;
Gümüş dip testi-tarihsel

Altın dip testi-tarihsel

Şimdi grafik üzerinde alttaki tarihlere bakarsak altın ve gümüş ilk ve ikinci diplerini aynı tarihlerde yapmışlar ve devam etmişler fakat ne olduysa en son diplemeyi gümüş önce yapmış ve sonrasında şu an altının yapmak üzere olduğunu önceden yapmış. Bence gümüş bir nevi öncü olmuştur. Yine bence altında 1180 i geçecektir.

Yazdığım eklediğim her şey yoruma açıktır. Çok fazla bilgim yok bu konularda elimden geldiğince öğrenmeye ve öğrendiklerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Düzeltme: Birazdan bunun ile ilgili oran olarak bir hesap yapıcam. Eğer oranlarda ilk iki tarih gibi birbirini desteklerse sanırım altının gideceği durak konusunda bir fikre sahip olabiliriz.

Hayırlı kazançlar.
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2014, 23:30:23 Gönderen: KARATAŞ »

Çevrimdışı salimsa

• Birlikte Üyesi
« Yanıtla #9055 : 30 Ekim 2014, 23:38:13 »

sizlere gram tl çalışması arkadaşlar.başka yerde bulamazsınız.bulursanız da bana aittir.

Çevrimdışı KARATAŞ

• Yeni Üye
  • **
  • Sadece öğreniyorum...
« Yanıtla #9056 : 03 Kasım 2014, 02:40:03 »
Hafta kapanışına kadar 1095-90 kesin diyebilirim. Asıl hesabı doğrular. Hafta kapanışında 1095-90 teyit edilir ise sonraki hedef 1186-90 dır ve süre 8,5 haftadır.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2014, 02:40:56 Gönderen: KARATAŞ »

Çevrimdışı redyellow

• Birlikte Üyesi
« Yanıtla #9057 : 04 Kasım 2014, 11:16:39 »
Biraz altın bilezik almam gerekiyor.

Altın fiyatları yükselecek mi? düşecek mi?

Tahminleri alalım:)

Çevrimdışı KARATAŞ

• Yeni Üye
  • **
  • Sadece öğreniyorum...
« Yanıtla #9058 : 05 Kasım 2014, 00:10:10 »
Gram olarak hiç yeteneğim yok :( sanırım salimsa nın grafiği ve verdiği bilgiler sizin için yeterli olacaktır. Buna göre davranabilirsiniz bence. Arabamı sattım parasını bankaya yatırıp dolar aldım değerlenir dedim ama zarardayım şuan :)) dediğim gibi Türkiye kurları bana yaramıyor :)