Birlikteforum Kültürel Bilgi Paylaşım

Reklamlar
Fark AkademiFark Akademi

Hukuk ve Danışmanlık Bölümü Ana İlkeleri...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mutekit

  • *****
  • Cinsiyet: Bay
Hukuk ve Danışmanlık Bölümü Ana İlkeleri...
« : 21 Kasım 2009, 23:49:32 »

Fark Akademi

      Soru sormadan önce, bu uyarıları okumanız faydanıza olacaktır.

- Karşılaşacağınız sorunlarla ilgili elbette elimizden geleni yapmaya çalışır ve "fikir veririz"; ama her zaman için bir avukata bürosunda danışmanız gerektiğini de unutmayın. Bizimkisi sadece üç beş kelam etmek ve bazı şeyleri daha iyi anlamanızı sağlamak olacak o kadar

- Aslında söylemeye bile gerek yok; ama belirtmekte fayda var. Burası avukatlık bürosu değil, biz de avukatınız değiliz, o yüzden "Sorumluluk kabul edilmez"  8)

- Belirtildiği gibi, araştırılması gereken konularda veya o an uygun olunmadığı zamanlarda cevabınız gecikebilir; ama en kısa zamanda yanıt verilir. Sıkıştırmayın boşa, hızlandırmaz. :)

- Konu sınırı mevcut değil, istediğinizi sorabilirsiniz. İllaki başınıza gelmiş veya gelebilecek bir hukuki mesele olması da önemli değil, aklınıza takılan ne varsa.

      
- Her sorunuzu ayrı bir konu altında açarsanız (bir kişi aynı anda birden çok sorarsa farklı tabi, tek konu altında olabilir) hem sizin hem bizim, hem de sonrasında faydalanabilecek forumdaşlarımızın yararına olacaktır.

Saygılar...
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2009, 23:58:47 Gönderen: Lütfi »