Bilgisayar / Cep Telefonları > Cep telefonları

Gizli Numara Nasıl Bulunur?

(1/3) > >>

conan10:
Son 3 gündür beni gizli numaradan rahatsız ediyorlar. Bununla ilgili fazla detaya girmeyeceğim.

Bu konuyu açmamın nedeni gizli numarayı nasıl açığa çıkartacağım yada bu numaranın sahibini nasıl bulacağım?

İnternette araştırdım ama gerekli bilgiyi bulamadım. Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa görüşlerini esirgememesini rica ederim.

...

fearlesknight:
hattın ne
yada numara gizli numarayla aranmayı kapat

...

elekci:
eğer turkcell hat kullanıyorsan
Turkcell'in gizli numaradan arama kısıtlama servisinde, aboneler, gizli aramaları ''yıldız 253 kare'' yazarak onay tuşuna bastığında engelleyebiliyor. Servis ''kare 253 kare'' yazılarak onaylandığında ise devre dışı kalıyor..

...

conan10:

--- Alıntı yapılan: fearlesknight - 12 Ekim 2008, 10:57:19 ---hattın ne
yada numara gizli numarayla aranmayı kapat

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı yapılan: elekci - 12 Ekim 2008, 12:16:57 ---eğer turkcell hat kullanıyorsan
Turkcell'in gizli numaradan arama kısıtlama servisinde, aboneler, gizli aramaları ''yıldız 253 kare'' yazarak onay tuşuna bastığında engelleyebiliyor. Servis ''kare 253 kare'' yazılarak onaylandığında ise devre dışı kalıyor..

--- Alıntı sonu ---
Hattım vodafone ama beni aramış olan g. no'yu açığa çıkarmak istiyorum yada bu numaranın kime ait olduğunu.

...

elekci:

--- Alıntı yapılan: conan10 - 12 Ekim 2008, 14:03:10 ---Hattım vodafone ama beni aramış olan g. no'yu açığa çıkarmak istiyorum yada bu numaranın kime ait olduğunu.

--- Alıntı sonu ---

benim bildiğim kadarıyla savcılığa ver ancak öyle bulursun ...

...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Yanıtla

Tam sürüme git