RSS Facebook LinkedIn Twitter MySpace

BirlikteForum. Kültürel Bilgi Paylaşım Platformu

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: araç plaka sorgulama ve telefon numarasından adres bulma  (Okunma sayısı 20356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asuman kaba

• Yeni Üye
  • **
  • Teşekkür Sayısı: 0
araç plaka sorgulama ve telefon numarasından adres bulma
« Yanıtla #13 : 20 Haziran 2010, 20:49:02 »
MERHABALAR,siteye yeni üye oldum ve benim sorum şu: tc numarasından bir kişinin aracı varmı yokmu bulabilirmiyiz,girmiş oldugum bütün sorgulamalarda araç plakası soruyor,benim öğrenmek istediğimde o ,kişinin aracı varmı,bu bilgiye tc nosuyla ulasabilir miyiz.yardımcı olursanız sevinirim,iyi günler...

Çevrimdışı asuman kaba

• Yeni Üye
  • **
  • Teşekkür Sayısı: 0
« Yanıtla #14 : 20 Haziran 2010, 23:58:35 »
ACABA SORUNUZUN CEVABI VARMI BENDE  BİLMEK İSTORUM TC DEN PLAKA BULMA :(

Çevrimdışı freelife

• Birlikte Üyesi
  • Teşekkür Sayısı: 1183
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2010, 00:00:02 »
ACABA SORUNUZUN CEVABI VARMI BENDE  BİLMEK İSTORUM TC DEN PLAKA BULMA :(

Bildiğim kadarı ile öyle bişey yok ama araştırmak lazım.

Olacağını pek zannetmiyorum ama.
Bir Konu Hakkında Suizan Besleyip İsabet Etmektense Hüsnizan Besleyip Yanılmak Daha İyidir

FORUM KURALLARI
Yasal Uyarı: Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, bf@birlikteforum.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Şikayet incelenip ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.
Birlikteforum.com SMF 2.0.8 | SMF © 2011, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal