Birlikteforum Kültürel Bilgi Paylaşım

Reklamlar
Fark AkademiFark Akademi

2018 YAZ OKULU ŞARTLARI - PROGRAM İÇERİĞİ

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolt

  • *
  • Cinsiyet: Bay
    • birlikteforum
2018 YAZ OKULU ŞARTLARI - PROGRAM İÇERİĞİ
« : 13 Nisan 2018, 09:00:18 »

Fark Akademiyaz okulu-870x270

KONYA FARK AKADEMİ

2018 YAZ OKULU ŞARTLARI - PROGRAM İÇERİĞİ


Konya Fark Akademi: Aşkan Mah. Yaka Cd. No:67 Meram/Konya Tel: 0332 3237979 - 553 3703313

Web                    : www.konyafarkakademi.com - www.farkakademi.com

Facebook            : https://www.facebook.com/konyafarkakademi

E-mail                 : farkakademi@gmail.com

Konya Fark Akademi Yaz Okulu Programı

Okul Süre ve Saatleri: Yaz okulumuz (4 + 4 haftalık, 2 kur) toplam 8 haftalık bir eğitimi kapsamaktadır. Çalışan ailelerimiz ve öğrencinin eğitiminin pekişmesini isteyen ailelerimiz eğitim öncesinde ve eğitim sonrasında ilave eğitim alabilirler. Programın tamamına (8 haftasına) katılım, çocukların alacağı eğitimin faydalı olması açısından zorunludur.  Eğitim saati 10.00 - 16.00 saatleri arasındadır. Sosyal aktivitelerin (yüzme, piknik, sinema, vs…) olduğu günlerde çıkış saatlerinde kısmi gecikmeler olabilir. 

Kayıt görüşmelerimiz esnasında, çalışan ailelerimiz için servis ayarlamaları mesai saatlerinin başlangıç ve bitişine (sabah 07:30 – akşam 17:30) göre ayarlanacaktır.

 

Yaş-Sınıf Durumları: Gruplarımız İlkokul ve ortaokul olarak ayrılmaktadır. Ayrıca gruplarımız yaş seviyelerine göre, sınıflara ayrılmaktadır. Erkek öğrencilerden 12 yaşına kadar olanlar ile kız öğrencilerimizden 13 yaşına kadar olanlar yaz okulumuza kaydı yapılabilecektir. Sınıflarımız  maksimum 10 ile 20 kişilik gruplardan oluşacaktır.

 

Genel Eğitim İçeriği : Manevi Eğitim(Elif-ba, Kur’an-ı Kerim, Meâl-Tefsir Dersleri, Namaz Duaları, Sureleri, Namaz Süreleri Meâl, Adap Duaları, 40 Hadis, 40 Dua, 40 ayet, İtikat ve İbadet), Değerler (Ahlak) Eğitiminde(ALLAH ve Peygamber sevgisi çerçevesinde Yardımseverlik + İyilik + Merhamet, Edep + Nezaket + Saygı, Sabır + Şükür + Sorumluluk, Özgüven + Liderlik, Doğruluk + Adalet) dersleri işlenecektir. Farkındalık Eğitimleri (Yabancı Dil, Dikkat ve Hafıza Gelişimi, Akıl ve Zeka Oyunları) olacaktır. Eğitimler yaş gruplarına ve seviyelerine göre belirlenecektir.

 

Yaz Okulu Ücretlendirme (Aylık Standart Paket Ücreti) : 1 Kur (4 haftalık) + Yemek + Eğitim ücreti 600 Tl'dir. Servisle gelmesi gereken öğrencilerimiz için servis ücreti 100 Tl'dir( servis ücreti mesafeye göre değişiklik gösterebilir), Sosyal Faaliyet ücreti ve Materyal ücreti veliye aittir. 4 + 4 haftalık 2 Kur eğitimin öncesi ve sonrası devam edecek öğrenciler için ücret ekstra olarak belirtilecektir.

 

-YAZ OKULU KAYIT FORMU İNDİR.

 (KAYIT FORMUNU ŞAHSEN BIRAKABİLİR YADA farkakademi@gmail.com MAİL ADRESİNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ)

 

YAZ OKULU ONLİNE KAYIT İÇİN TIKLAYIN


« Son Düzenleme: 13 Nisan 2018, 09:04:14 Gönderen: Wolt »