Birlikteforum Kültürel Bilgi Paylaşım

Reklamlar
Fark AkademiFark Akademi

<< PC miz HERŞEYİMİZ Oldu =) >>

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YekPare

  • *****
  • Cinsiyet: Bayan
<< PC miz HERŞEYİMİZ Oldu =) >>
« : 03 Eylül 2009, 00:53:05 »

Fark AkademiHem lamba hem radyo

Bu USB aydınlatıcının bir özelliği de radyo olması. Takıyorsunuz bilgisayarınıza, hem gözünüz hem de gönlünüz aydınlanıyor!

Minik süpürgeler


Klavyenizin tuşlarının arasını temizlemek için bu ürünün kablosunu bilgisayarınıza takmanız yeterli. Minik bir elektrik süpürgesi gibi çalışıyor. USB elektrik süpürgeleri içinde en ilgi çekeni, klasik süpürgenin birebir aynısı olarak üretilen bu masaüstü süpürge.
Teknolojik sefertası

İlk başta bir fotoğraf makinesi çantası gibi duruyor. İçi açıldığında iki bölmeli modern bir sefertasıyla karşılaşıyorsunuz. Çantanın kablosunu bilgisayarın USB girişine takmak yeterli, birkaç dakikada yemeğiniz sıcacık!
Çaylar bilgisayardan!

Çoğu zaman işe dalıp çayınızı ya da kahvenizi soğutuyorsanız bu USB ısıtıcı tam size göre. Kablosunu takıyorsunuz bilgisayarınıza, çayınızı ya da kahvenizi sizin için saatlerce sıcak duruyor.

Eğri oturma, doğru bak!

Masabaşı iş yapanların en büyük problemlerinden birisidir oturuş bozuklukları. Bu sebeple bel ve sırt ağrıları çekmenin yanı sıra bilgisayar ekranına yakından baktıkları için gözleri de bozulur. İşte bu ürün bilgisayara olan mesafenizi ölçüyor ve yaklaştığınızda sizi uyarıyor: eğri oturma, doğru bak!
USB eldiven ve terlikler

Bilgisayar sadece çayı ve yemeği değil, kullanıcısının elini, ayağını da sıcak tutuyor. Bunun için USB eldiven ve terliklerin kablolarını bilgisayara takmak yeterli. USB kablolu sandalye kılıfı ise bağırsak ve mide problemi çekenler için düşünülmüş.Mikropsayar

USB mikroskobu bilgisayarınıza takmanız yeterli. İncelemek istediğiniz her türlü ürünün binlerce kez büyütülmüş hali ekranınızda gözüküyor.

Çevrimdışı ünaaall44

  • *****
  • Cinsiyet: Bay
<< PC miz HERŞEYİMİZ Oldu =) >>
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2009, 07:37:39 »

minik süpürge çok hoşuma gitti  ^^aal
harika yapmıslar  ;)
+k

Çevrimdışı YekPare

  • *****
  • Cinsiyet: Bayan
<< PC miz HERŞEYİMİZ Oldu =) >>
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2009, 21:41:51 »

Benim de süpürge hoşuma gitti bir de kışın çok üşüdüğüm için eldiven fikri harika !!..   ^^aal

Ben de teşekkür ederim

gocaman

Ynt: << PC miz HERŞEYİMİZ Oldu =) >>
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2009, 13:03:10 »

(: Çok güzeller arkadaşımda oda kokusu var usb (: